Interjöör

Innovaatiline seinakattematerjal KERRADECO

VOX-i disainerite ja sisekujundajate loodud Kerradeco moodsad dekoratiivsed seinapaneelid pole enam pelgalt taustaelement, vaid osa Teie isikupärasest elustiilist. Suur viimistlus- ja värvivalik annab lõpmatult palju disainivõimalusi nii elutoas, kontoris kui ka pesemisruumides. Kerradeco paneelid on lihtsasti puhastatavad, niiskus- ja löögikindlad, mittesüttivad ning parandavad heliisolatsiooni. Kerradeco sobib kipsplaatide asemel ka vaheseinte ehitamiseks.

Pakume suurimat valikut ja parimaid hindu Eestis!

 

Laminaatpõrandad VILOHOME

Kas otsite midagi erilist? Puidu võlu sobib paljude stiilide ja erinevate otstarvetega ruumidesse. Vilohome laminaadid on väga tugevad ja vastupidavad ning kvaliteetsed. Saate mitte ainult värvi valida, vaid ka pinnaviimistluse – loodusliku või läikega.

Jae- ja hulgimüük! Parim hinna ja kvaliteedi suhe Eestis!

Aknalaua renoveerimise komplektid

VILOHOME aknalaua renoveerimise komplekt

Uus ja lihtne ning soodne viis oma aknalauad uueks muuta ilma vanu aknalaudu lõhkumata. Need on väljanägemiselt esteetilised ja vastupidavad. Lihtne remondivaba paigaldus ja muretu kasutamise võimalus soodsa hinna ja aja kokkuhoiuga. Sedasi saate edukalt oma kodule uue ilme luua ilma kodu lammutamata, lõhkumata ning tolmu tekitamata. 

Soodsaimad PVC aknalauad!

Meie valikust leiad 3 kõige populaarsemat aknalaua mudelit: White (valge), Golden Oak (kuldne tamm) ja Winchester (Winchester tamm).

Aknalaua otsad tasuta kaasa!